Co robimy w ukryciu z odnowieniem na 4. sezon

}

Data: 14 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX jeszcze przed premiera trzeciego sezonu dała produkcji Taiki Waititiego zgodę na realizację czwartej serii, która zadebiutować ma w 2022 roku.

Wydaje się, że fani nie mają dość Co robimy w ukryciu, a więc FX jest gotowy na zaspokojenie apetytu przygotowując czwarty sezon serii. – powiedział Nick Grad, prezes ds. oryginalnych treści w FX

Wraz z tą informacją w sieci pojawił się pełny zwiastun nadchodzącego trzeciego sezonu serialu. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Trzeci sezon pokaże nam co zrobią wampiry po szokującym finale, w którym odkryły, iż Guillermo zabija wampiry i co gorsza jest potomkiem legendarnego Van Helsinga. Wampiry poznają także ojca wszystkich wampirów. Nandora dopadnie zaś kryzys życia wiecznego i postara się on nadać mu więcej sensu, co się z tym wiąże, zobaczymy już niedługo.

Serial Co robimy w ukryciu to swego rodzaju mockument, oparty na filmie z 2014 roku o tym samym tytule. Fabuła serii skupia się na trzech wampirach – Nandorze, Laszlo i Nadji, którzy mieszkają razem na Staten Island. Z pomocą swojego wiernego sługi, człowieka – Guillermo, starają się nauczyć żyć we współczesnym świecie i jak najbardziej wtopić w tłum i nie wyróżniać. Nie zawsze im to wychodzi co powodu wiele zabawnych sytuacji.

Premiera nowych epizodów Co robimy w ukryciu już 2 września 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Co robimy w ukryciu – nowe zapowiedzi z lokajem wampirów w roli głównej!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.