collider

Co robimy w ukryciu – pełny zwiastun i data premiery!

Stacja FX, dla której powstaje serial wydała pełny zwiastun swojej najnowszej produkcji opartej na popularnej komedii o tym samym tytule z 2014 roku.

Reżyserem serialu jest Taiki Waititi, którego autorstwa jest także wyżej wspomniany film.  Pierwszy sezon składać się ma z 10 odcinków, a jego premiera odbędzie się 27 marca. Do obsady należą Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Akcja rozgrywać się będzie w Nowym Yorku, gdzie kamera śledzi każdy ruch trójki wampirów będących współlokatorami przez bardzo długi czas. Samozwańczym przywódcą grupy jest Nandor, niegdysiejszy wielki wojownik i zdobywca Imperium Osmańskiego. Towarzyszy mu brytyjski wampir Laszlo, jego całkowite przeciwieństwo, bowiem Laszlo niczym się nie przejmuje i uwielbia psoty. Trzecim wampirem jest Nadja. To uwodzicielska i bardzo seksowna wampirzyca, ale zarazem bardzo mądra. Obserwujemy jak cała trójka próbuje dostosować się do współczesnego świata, co wcale nie jest łatwe i wywołuje mnóstwo zabawnych sytuacji. Wraz z nimi mieszka także człowiek, znajomy Nandora i jego sługa, który jedyne czego pragnie to przemiany.

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.