Co robimy w ukryciu i American Horror Stories – FX ogłasza daty premier nowych sezonów!

}

Data: 16 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX ogłosiła daty premiery kolejnych sezonów jednych ze swoich lepszych produkcji. Horror komediowy Co robimy w ukryciu powraca z 4. sezonem, a American Horror Stories, antologiczny spin-off kultowej już serii grozy American Horror Story zadebiutuje z rozdziałem numer 2.

Czwarty sezon serialu opowiadającego o życiu grupy wampirów zadebiutuje już 12 lipca. Jego fabuła trzymana jest niestety w tajemnicy. W obsadzie powracają Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén i Mark Proksch. 

Lubicie się bać? To nowa seria od Ryana Murphy’ego z pewnością przerazi Was do szpiku kości. Już 21 lipca na FX na Hulu zadebiutuje drugi sezon antologii grozy American Horror Stories. Każdy jej odcinek opowiada inną straszną historię.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  The 100 sezon 6. - jest zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.