w

Clarice – zwiastun serialowej kontynuacji Milczenia owiec

clarice key art 700x380 1
fot. instagram

Fani Hannibala Lectera z pewnością zacierają teraz ręce z radości. W sieci pojawiła się bowiem nareszcie pierwsza zapowiedź serialu Clarice. Produkcja ta jest spin-offem i zarazem kontynuacją wątku agentki Clarice Sterling, głównej bohaterki Milczenia owiec.

W roli Clarice wystąpi Rebecca Breeds. Akcja serialu rozgrywa się z 1993 roku, sześć miesięcy po wydarzeniach z Milczenia owiec. Przyjrzymy się dalszym losom agentki, która powraca do pracy w FBI, aby ścigać seryjnych morderców i dewiantów seksualnych. Jednocześnie zagłebimy się w historię Clarice, w jej przeszłość. Produkcja w ogóle ma nie podejmować tematu Lectera.

W obsadzie oprócz Breeds znajdują się także Kal Penn, Michael Cudlitz, Nick Sandow, Lucca De Oliveira, Marnee Carpenter, Jayne Atkinson oraz Shawn Doyle. Za serial odpowiadają Alex Kurtzman i Jenny Lumet.

Serial zadebiutuje 11 lutego 2021 roku na CBS i CBS All Access.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the crown

Seriale historyczne – TOP 16

danharmon

Twórca Ricka i Morty’ego pracuje nad nowym serialem animowanym