Cień i kość z odnowieniem na 2. sezon

}

Data: 8 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Ponad miesiąc po premierze serialu Cień i kość, Netflix zdecydował się odnowić produkcję na 2. sezon. Kontynuacja składać ma się również z ośmiu epizodów.

Według danych podanych przez platformę pierwszy sezon serialu był hitem. W ciągu pierwszych 28 dni obejrzano go w ponad 55 mln gospodarstw domowych. Wraz z ogłoszeniem w sieci pojawił się filmik, na którym widzimy członków obsady cieszących się z dobrych wieści.

Serial Cień i kość, na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju.

Ogromne zagrożenie ze strony Fałdy Cienia wisi nad krajem, a Alina zostaje odcięta od wszystkiego, co znała do tej pory, aby odbyć szkolenie wojskowe jako żołnierka elitarnej armii władających magią Griszów. Opanowanie nowych zdolności przychodzi jej z trudem i stopniowo zdaje sobie sprawę, że sojusznicy i wrogowie są dwiema stronami tej samej monety i nic nie jest tym, na co wygląda w tym niezwykłym świecie. Toczy się konflikt między niebezpiecznymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także szajka charyzmatycznych przestępców. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż tylko magii.

Twórca i producentem wykonawczym serii jest Eric Heisserer. Pełni on także funkcję scenarzysty i showrunnera.

Pierwszy ośmioodcinkowy sezon dostępny jest na platformie Netflix. Mieliście okazję się już z nim zapoznać?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cień i kość – przygotuj się na wyprawę do Fałdy Cienia – zapowiedź nowego serialu Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.