Ciekawe plakaty 4. sezonu Cobra Kai

}

Data: 3 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował nowe plakaty promujące oczekiwany 4. sezon serialu Cobra Kai, który po drugiej serii platforma przejęła od Youtube. Nadchodząca seria będzie pierwszą w całości zrealizowaną przez Netflix.

Pierwszy plakat ukazuje głównych bohaterów podzielonych na drużyny. Druga grafika zaś jest swoistą reklamą wydarzenia jakimi są 51. Mistrzostwa Karate. Widzimy na nim daty odnoszące się do różnych wydarzeń. Wieńczy je data 31 grudnia. W ten dzień rozpoczyna się turniej. Jest to właśnie data premiery 4. sezonu serialu na Netflix.

Oprócz tych materiałów promujących serial, Jon Hurwitz, twórca, scenarzysta i reżyser serialu na swoim profilu na Twitterze odpowiedział na pytanie jednego z fanów o przyszłość związku Sam i Miguela. Niestety nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, bowiem wszystko co powiedziałby byłoby spoilerem. Zdradził jedynie, iż ekipa jest już w trakcie kręcenia ostatnich odcinków piątego sezonu.

W czwartym sezonie Cobra Kai poznamy następstwa pełnego akcji finału trzeciej serii, kiedy to Johnny i Daniel połączyli siły, aby pokonać Johna Kreese podczas turnieju All Valley Karate. Utworzyli oni sojusz, ale Kreese też werbuje swojego dawnego przyjaciela – Silvera, który za wszelką cenę będzie chciał pomóc mu w pokonaniu tej dwójki.

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai jednak trafi na Netflix

Źródło: Twitter

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.