Ciekawe materiały z planu The Last of Us

}

Data: 25 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Cały czas trwają zdjęcia do serialu HBO The Last of Us. W sieci pojawiły się dwa ciekawe materiały, które dają nam pierwsze spojrzenie na postaci Sama i Henry’ego.

Poniższa fotografia ukazuje nam czwórkę postaci. Są to Joel, Ellie i właśnie Sam i Henry. To dwie drugoplanowe postacie, które pojawiają się w pierwszej grze w kilku kluczowych scenach. Zwróćcie uwagę na kurtkę jaką nosi Ellie. Jest on wręcz identyczna jak ta, którą bohaterka nosi w pierwszej części gry.

Pojawiło się też ciekawe wideo, na którym cała czwórka bohaterów przemyka na drugą stronę ulicy szukając prawdopodobnie schronienia przed niebezpieczeństwem.

Henry i jego 13-letni brat spotykają głównych bohaterów w trakcie ich podróży przez zniszczone Stany Zjednoczone. Na jakiś czas duety te łączą się i podróżują razem.

W Joela wciela się Pedro Pascal, a w Ellie Bella Ramsey. Dane aktorów portretujących Sama i Henry’ego nie zostały jeszcze ujawnione.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Ta sytuacja trwa już 20 lat. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Premiera w 2023 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Big Swiss – HBO nabywa prawa do powieści – gwiazdą Jodie Comer

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.