Chyłka: Zaginięcie – będzie nowy hit TVN na podstawie powieści R. Mroza?

Popularna seria kryminalna Mroza będzie miała swój serial! Znamy już datę premiery – odbędzie się ona 26 grudnia na Player.pl. Będzie to współpraca autora ze stacją telewizyjną.

Do internetu trafił zwiastun nowej produkcji TVN Chyłka: Zaginięcie, nakręconego w oparciu o serię książek Remigiusza Mroza, z Magdaleną Cielecką, Arturem Żmijewskim czy Mirosławem Baką:

Będzie to 7-odcinkowa seria wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego, którego znamy z Belfra czy Diagnozy. Główna bohaterka – Joanna Chyłka (to właśnie w tę rolę wcieli się Cielecka) to surowa prawniczka, która współpracuje z nieśmiałym aplikantem Kordianem Oryńskim (w tej roli Filip Pławiak). Kobieta nie boi się żadnej sprawy i świetnie radzi sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

1 1024x576 - Chyłka: Zaginięcie - będzie nowy hit TVN na podstawie powieści R. Mroza?

Zgłasza się do nich dawna znajoma ze szkoły, prosząc o pomoc w odnalezieniu zaginionego dziecka. A nie jest to łatwe, ponieważ policji nie udaje się znaleźć dowodów porwania, co kieruje podejrzenie na rodziców.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Chyłka: Zaginięcie - będzie nowy hit TVN na podstawie powieści R. Mroza?

Poza wymienionymi, w produkcji zobaczymy też Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Jakuba Gierszała, Piotra Żurawskiego, Szymona Bobrowskiego oraz Olgę Bołądź, a serial był kręcony w województwie podlaskim, m.in. w Kolnie, Białymstoku, Suwałkach i Augustowie.

4 1024x576 - Chyłka: Zaginięcie - będzie nowy hit TVN na podstawie powieści R. Mroza?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.