Chucky – znamy datę polskiej premiery!

}

Data: 25 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Chucky, który w październiku ubiegłego roku zadebiutował w USA na Syfy, nareszcie trafia do naszego kraju. Emitować będzie go stacja SCI FI.

Premiera pierwszego odcinka serialu Chucky zaplanowana jest na 6 kwietnia 2022 roku na godzinę 22:00.

Akcja Chucky’ego osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Laleczka pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dochodzi w mieście do przerażających morderstw. Miasto Hackensack w stanie New Jersey ponownie zostaje sterroryzowane przez niby niewinną laleczkę, a na jaw wychodzą hipokryzja i sekrety jego mieszkańców. Chucky zaś musi zmierzyć się ze swoimi dawnymi i nowymi wrogami oraz sojusznikami.

Serial ukazuje nam także liczne retrospekcje, w trakcie których poznajemy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki. Dlaczego Charles Lee Ray stał się seryjnym mordercą?

Zamówiony jest już drugi sezon produkcji. Jego premiera jesienią tego roku. Jak potwierdzają zagraniczne media powróci Jennifer Tilly, która ponownie sportretuje Tiffany Valentine.

Źródło: SCI FI, Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Chucky – ekipa w tym roku nie wejdzie na plan serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.