Chucky straszy na nowym teaserze serialu Dona Manciniego

}

Data: 16 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Już w październiku zadebiutować ma serial Chucky, który parę dni temu oficjalnie zakończył produkcję. W sieci co rusz pojawiają się nowe materiały go promujące. Obecnie możecie zapoznać się z nowym teaserem, w którym Chucky zapowiada swoje morderstwa. Jest także nowy plakat.

Na poniższym filmiku Chucky przemawia głosem Brada Dourifa, który powrócił do swojej kultowej roli.

Produkcja ta jest bezpośrednią kontynuacją pełnometrażowych filmów o morderczej laleczce. Utrzymuje ich charakterystyczny klimat, który charakteryzuje się połączeniem niepokojących i pełnych grozy momentów z humorystycznymi elementami. Serial pozwoli odkryć takżę 'głębie’ tytułowej postaci, co nie było możliwe w filmowym formacie.

Akcja serialu osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Laleczka pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dochodzi w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Jej nowym kompanem będzie Jake Webber, w tej roli Zackary Arthur, który kupuje Chucky’ego na wspomnianej wyprzedaży. Gdy dowiaduje się kim lalaeczka tak naprawdę jest, chłopiec zaczyna tracić zmysły.

chucky tv show
fot. syfy

Premiera serialu Chucky już 12 października 2021 roku.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Love life - nowy serial od HBO już od 28 maja

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.