Chucky rozpoczyna produkcję!

}

Data: 2 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Twórca serialu Chucky, Don Mancini opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis informujący o rozpoczęciu zdjęć do serialu. Produkcja miała znaczne opóźnienia spowodowane panującą pandemią, ale nareszcie ekipie udało się wejść na plan.

Seria o mordercznej laleczce powstaje we współpracy stacji Syfy i USA Network. Jej premiera jak głosi zamieszczone wideo jesienią tego roku.

Pierwszy odcinek serialu Chucky nosi tytuł Death by Misadventure, a za jego reżyserię i scenariusz odpowiada Mancini.

Fabuła serialu rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Laleczka pojawi się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dojdzie w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Do głównej obsady należą Devon Sawa, Zackary Arthur, Teo Briones, Bjorgvin Arnarson i Alyvia Alyn Lind. Swoje role w serialu powtórzą znani z filmowej serii Brad Dourif i Jennifer Tilly. Dourif udzieli głosu tytułowej laleczce, a Tilly sportretuje Tiffany Valentine. Angaż otrzymała także Fiona Dourif, która powróci jako Niki Pierce.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Shadow and Bone – ogłoszono część obsady nowego serialu Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.