Chucky przeraża w pierwszym zwiastunie serialu o sobie

}

Data: 17 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza wyczekiwana zapowiedź serialu Chucky. Choć jest to teaser i trwa zaledwie 20 sekund to daje nam możliwość ujrzenia laleczki w akcji.

Opublikowany został także plakat promujący produkcję, który potwierdza jesienną datę premiery. Chucky powróci już 12 października.

e6baccpvcaudrre
fot. twitter

Głównym bohaterem serialu jest 14-letni chłopiec, w tej roli Zachary Arthur, który z natury wesoły, obecnie jest bardzo zagubiony w świecie, po niedawnej śmierci swojej matki. Ma artystyczny talent tworząc rzeźby z lalek. Kiedy na wyprzedaży kupuje Chucky’ego nie zdaje sobie sprawy z tego co go czeka. W mieście zaczyna dochodzić do przerażających morderstw.

Chucky będzie musiał poradzić sobie z przybyciem wrogów i sojuszników z przeszłości. Poznamy także prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki i co spowodowało, przemianę pozornie zwyczajnego dziecka w demonicznego zabójcę.

Źródło: Twitter, Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Truth Be Told – zobaczcie zapowiedź kryminału od Apple TV+!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.