Chucky – pierwsza zapowiedź serialu z morderczą laleczką

}

Data: 17 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Don Mancini, producent i scenarzysta serialu Chucky opartego na serii kultowych horrorów o morderczej lalce, w ciele której zamieszkał seryjny morderca, na swoim Twitterze opublikował pierwszą zapowiedź zdradzając również datę premiery produkcji.

Oprócz Manciniego za produkcję odpowiadają także David Kirschner i Nick Antosca. Serial produkuje Universal Cable Productions. W obsadzie pojawi się Jennifer Tilly, która ponownie wcieli się w postać Tiffany Valentine.

Fabuła serialu rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Produkcja ukaże nam świeże spojrzenie na tą popularną serię horrorów. Dzięki serialowi wejdziemy w głębię postaci Chucky’ego, bowiem ten format daje dużo więcej możliwości niż film.

Premiera serialu na Syfy odbędzie się w 2021 roku.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  The Resident wróci na ekrany w drugim sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.