w

Chucky – pierwsza zapowiedź serialu z morderczą laleczką

chucky

Don Mancini, producent i scenarzysta serialu Chucky opartego na serii kultowych horrorów o morderczej lalce, w ciele której zamieszkał seryjny morderca, na swoim Twitterze opublikował pierwszą zapowiedź zdradzając również datę premiery produkcji.

Oprócz Manciniego za produkcję odpowiadają także David Kirschner i Nick Antosca. Serial produkuje Universal Cable Productions. W obsadzie pojawi się Jennifer Tilly, która ponownie wcieli się w postać Tiffany Valentine.

Fabuła serialu rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Produkcja ukaże nam świeże spojrzenie na tą popularną serię horrorów. Dzięki serialowi wejdziemy w głębię postaci Chucky’ego, bowiem ten format daje dużo więcej możliwości niż film.

Premiera serialu na Syfy odbędzie się w 2021 roku.

Źródło: bloody-disgusting

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

file.nicole kidman

A World of Calm – relaksująca seria na dobranoc od HBO Max

d47c84be f1fd 4997 92ad b407456a223f

Nieobecni – nowa produkcja TVN, poznajcie szczegóły!