Chucky morduje na kolejnej zapowiedzi!

5 października 2021 | Newsy

Syfy i USA Network nie ustają w promowaniu serialu Chucky opowiadającego o morderczej laleczce w której niewinnym plastikowym ciele zamieszkał duch seryjnego mordercy Charlesa Lee Raya. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź.

Poniższe wideo ukazuje Chucky’ego siejącego spustoszenie w miasteczku. Lalka terroryzuje zupełnie nowe pokolenie dzieciaków. Zwiastun potwierdza także fakt, iż serial pokaże nam jeszcze ludzkie życie Charlesa i to co spowodowało, iż stał się tym kim się stał. Na filmiku widzimy także niektóre z znanych postaci, które powrócą w serialu Dona Manciniego – są to: Andy, Kyle, Tiffany i Nica Pierce.

Obsadę serialu prowadzą młodzi aktorzy, w tym Zackary Arthur, Teo Briones, Bjorgvin Arnarson i Alyvia Alyn Lind. Do swoich ról powracają weterani franczyzy – Brad Dourif, Jennfer Tilly i Fiona Dourif, którzy odpowiednią wcielą się w laleczkę Chucky (głos), Tiffany i Nicy Pierce.

Akcja serialu osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Laleczka pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dochodzi w mieście do przerażających morderstw. Miasto Hackensack w stanie New Jersey ponownie zostaje sterroryzowane przez niby niewinną laleczkę. Serial ukaże nam także liczne retrospekcje, w trakcie których poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki. Dowiemy się dlaczego Charles Lee Ray stał się seryjnym mordercą. Ujrzymy zarówno starych jak i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Premiera serialu Chucky 12 października 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Chucky – pierwsza zapowiedź serialu z morderczą laleczką

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram