Chucky dostaje odnowienie na 2. sezon

}

Data: 30 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Dona Manciniego Chucky realizowany przez Syfy i USA Network okazał się wielkim hitem i jeszcze przed emisją finałowego odcinka pierwszej serii otrzymał odnowienie na drugi sezon.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu wyemitowany zostanie dziś wieczorem. Dotychczas serię obejrzało ponad 9,5 miliona widzów, co jest doskonałym wynikiem.

Twórcy produkcji są bardzo podekscytowani możliwością relizacji drugiej serii i podchodzą do tego w bardzo entuzjastyczny sposób. Planowaną datą premiery drugiego sezonu jest druga połowa 2022 roku.

chucky2
fot. hulu

Akcja Chucky’ego osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Laleczka pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dochodzi w mieście do przerażających morderstw. Miasto Hackensack w stanie New Jersey ponownie zostaje sterroryzowane przez niby niewinną laleczkę, a na jaw wychodzą hipokryzja i sekrety jego mieszkańców. Chucky zaś musi zmierzyć się ze swoimi dawnymi i nowymi wrogami oraz sojusznikami.

Serial ukazuje nam także liczne retrospekcje, w trakcie których poznajemy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki. Dlaczego Charles Lee Ray stał się seryjnym mordercą?

W obsadzie serialu znajdują się Zackary Arthur, Teo Briones, Bjorgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind, Devon Sawa, Lexa Doig, Barbara Alyn Woods, Brad Dourif, Fiona Dourif i Jennifer Tilly.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Chucky – ekipa w tym roku nie wejdzie na plan serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.