Christina Ricci z rolą w Wednesday

}

Data: 22 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Christina Ricci, aktorka która wcielała się w role Wednesday Addams w filmach z lat 90. należących do serii Rodzina Addamsów, otrzymała nieujawnioną rolę w serialu Netflix Wednesday.

Jedyne co zostało w tej kwestii oficjalnie potwierdzone, to to, że Ricci nie wcieli się w starszą wersję Wednesday.

Za reżyserię tego serialu odpowiada Tim Burton. Produkcja składać ma się z 8. odcinków.

Serial utrzymany ma być w komediowym tonie, ale nie zabraknie w nim także upiornych momentów. Opowie on o czasach dorastania tytułowej postaci, kiedy to uczęszczała ona do Nevermore Academy. W tym czasie będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać także pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

W tytułowej roli Jenna Ortega. W jej rodziców wcielą się Catherine Zeta-Jones i Luis Guzman.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Miłość, śmierć i roboty – recenzja – Geekowskie pudełko czekoladek

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.