Chris Pratt i inni na zdjęciach promujących The Terminal List

}

Data: 12 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała nową partię zdjęć promujących dobrze zapowiadający się serial akcji The Terminal List z Chrisem Prattem, gwiazdą serii Jurassic World w roli głównej.

Fabuła serialu opiera się na bestsellerowej powieści Jacka Carra i podąża za Jamesem Reece’m, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny.

1pz0mmb
b4l7e9d
dahbbr4
dheqphb
erisbko
syun8ww
t1axusc
t3vtq5q
t6qhktc
uhq9pjz
wctqs7k

W obsadzie The Terminal List są także Taylor Kitsch, Constance Wu, Jai Courtney, Riley Keough, Jeanne Tripplehorn, Arlo Mertz, JD Pardo, Patrick Schwarzenegger, LaMonica Garrett, Sean Gunn, Stephen Bishop, Tyner Rushing, Jared Shaw, Christina Vidal, Nick Chinlund, Matthew Rauch, Warren Kole i Alexis Louder.

Premiera 8-odcinkowego sezonu pierwszego już 1 lipca 2022 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Amazon ogłasza premierę serialu Outer Range

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.