Chirurdzy sezon 17 – czy to koniec serialu?

j
}

Data: 11 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Chirurdzy sezon 17 to zupełnie inny sezon niż te, które znamy. Pandemia mocno zmieniła wygląd i fabułę, będzie on też krótszy niż poprzednie serie. A teraz coraz częściej słyszy się, że to może być już koniec produkcji, która towarzyszy nam od 2005.

Chirurdzy sezon 17

O tym, że to może już być koniec, świadczy kilka faktów. Jednym z nich jest to, że mimo że mamy już marzec 2021, to nadal nie ma zamówienia na sezon 18 Chirurgów. Co prawda rozmowy na ten temat, między Disneyem (właścicielem stacji ABC emitującej Grey’s Anatomy) a Ellen Pompeo (tytułowa Grey) trwają od kilku miesięcy. Na razie ma zakontraktowaną umowę do końca obecnego sezonu.

„Planuję sezon i finał, który mógłby funkcjonować jako finał sezonu lub finał serialu” – mówi The Hollywood Reporter, showrunnerka Krista Vernoff.

Źródło

Powrót do produkcji podczas pandemii był bardzo skomplikowany i trudny” – powiedziała . „Jedziemy oparach. Nie potrafię sobie wyobrazić tego, co może się wydarzyć w przyszłym roku; próbuję przetrwać ten sezon. Kiedy już będę wiedziała, czy to ostatni sezon, czy nie, mogę zacząć próbować wyobrazić sobie inne rzeczy. Ale próba jednoczesnego planowania końca serii i końca sezonu – jeśli to nie koniec serii – to jak przerwanie dwóch koncertów.

Chirurdzy sezon 17 – zarys

W 17 Sezonie Chirurgów fabuła w dużej mierze skupia się na pandemii Covid-19. Pokazuje nam trochę inne spojrzenie – nie takie, jak w Polsce. Dowiadujemy się na przykład o tym, że czarnoskórzy znacznie częściej zapadają na tę chorobę. Ale tak samo, jak „u nas”, i w Chirurgach nieustannie brakuje maseczek i innych niezbędnych środków.

Więcej na temat 17 sezonu: Chirurdzy sezon 17. – polska premiera! Lekarze z Seattle walczą z koronawirusem!

ZOBACZ TEŻ  Top 7 śmierci w serialach - sceny, które nas najbardziej zaskoczyły [Uwaga spoilery]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.