w

Chirurdzy: czy serialowa Cristina powróci?

sandra oh greys anatomy 0217 1400x800
Źródło: Vix

Chirurdzy to obowiązkowa pozycja na liście każdego widza, który lubuje się w serialach o tematyce medycznej. Trudno w gronie swoich znajomych znaleźć osobę, która nie widziałaby chociaż jednego odcinka i nie znała choć kilku bohaterów. Oprócz dr Meredith Grey, która jest główną bohaterką w produkcji, widzom mocno zapadła w pamięć dr Cristina Yang.

Emitowany od 2005 roku serial Chirurdzy doczekał się już czternastu sezonów, z czego premiera ostatnich odcinków najnowszego sezonu miała miejsce w maju tego roku. Chociaż produkcja cieszy się wciąż ogromną popularnością, widzom zaczyna brakować jednej z najbardziej barwnych postaci serialu, czyli dr Cristiny Yang, w której rolę wcielała się wspaniała Sandra Oh.

Sandra Oh zniknęła z ekranów w momencie zakończenia emisji dziesiątego sezonu serialu Chirurdzy (czyli w 2013 roku). Fani produkcji nie zapomnieli jednak o jej doskonałej grze aktorskiej i niepodrabialnym charakterze serialowej Cristiny Yang. Wybiegając myślami w przyszłość serialu zadają sobie więc pytanie: czy zobaczą jeszcze Sandrę Oh w szpitalnym fartuchu? Odpowiedzi najlepiej jest szukać u źródła. Oto co powiedziała Sandra Oh, zapytana o ewentualny powrót na plan serialu Chirurdzy:

Ktoś ciągle mnie o to pyta, a moja odpowiedź zawsze jest uwarunkowana tym, co danego dnia czuję. Na chwilę obecną brzmi ona: nie.

Mimo stanowczo brzmiącej odpowiedzi w kwestii powrotu do serialu, Yang przyznaje, że ma sentyment do odgrywanej przez siebie niegdyś postaci i jest ogromnie wdzięczna fanom za ich zainteresowanie.

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

serialowy 150x150

Beth Behrs [Dwie spłukane dziewczyny] w nowej roli komediowej!

lord of the rings 150x150

Władca Pierścieni: co już wiemy o serialu