w

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2. – mamy pierwsze zdjęcia!

chilling adventures of sabrina season 2 dark lord
netflix

Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z nadchodzącego drugiego sezonu serialu o młodej czarownicy. Jego premiera już 5 kwietnia na wspomnianej platformie.

Serial oparty jest na komiksie wydawnictwa Archie Comics. Śledzimy losy młodej czarownicy Sabriny i jej dwóch ciotek Zeldy i Hildy oraz grupy jej przyjaciół. Sabrina musi pogodzić swoje życie pomiędzy dwoma światami – ludzkim i magicznym, co wcale nie jest łatwe, a do tego dochodzą sprawy sercowe, co widzimy także na poniższych zdjęciach. Czarownica dalej tkwi w trójkącie pomiędzy czarnoksiężnikiem Nicholasem a śmiertelnikiem Harveyem.

chilling adventures of sabrina season 2 dark lord
netflix
chilling adventures of sabrina season 2 harvy kinkle
netflix

W roli głównej ponownie wystąpi Kiernan Shipka, która stworzyła bardzo ciekawą postać, a oprócz niej za sukces serialu odpowiadają m.in. Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Chance Perdomo i Richard Coyle. Autorem scenariusza jest Roberto Aguirre-Sacasa. Jest on także głównym producentem. Lee Toland Krieger jest reżyserem serialu.

W kontynuacji zobaczymy jak Sabrina odkrywa swoją najmroczniejszą stronę, to czy uda jej się poznać historię swojego pochodzenia oraz to jak radzi sobie z utrzymaniem relacji ze swoimi śmiertelnymi przyjaciółmi. Jeśli chodzi o problemy miasteczka Greendale, to za chaos w nim dalej odpowiadać będą Madame Satan, Czarny Pan i Ojciec Faustus Blackwood.

chilling adventures of sabrina season 2 nicholas scratch
netflix
sabrina and harvey
netflix

Dla fanów Chilling Adventures of Sabrina mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość, bowiem serial dostał zamówienie na kolejne dwa sezony, które do produkcji wejdą w przyszłym roku.

sabrina and nicholas
netflix

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dzo9yhdwsaaiaj7 150x150

Co robimy w ukryciu – jest nowa zapowiedź!

v4rvmf1w 400x400 8617430350 150x150

Pretty Little Liars: The Perfectionists – nowy zwiastun produkcji!