Chilling Adventures of Sabrina sezon 2. – jest nowa mroczna zapowiedź produkcji!

}

Data: 19 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Drugi 9-odcinkowy sezon przygód młodej czarownicy zadebiutuje 5 kwietnia, a już teraz Netflix opublikował pełny zwiastun, który przynosi spełnienie obietnic twórcy serialu. Aguirre-Sacasa kolejną część zapowiadał jako „bardziej seksowną i bardziej straszną”.

Dwuminutowy zwiastun przepełniony jest akcją i krwią, jeśli w takim tempie rozgrywać się będą wydarzenia kontynuacji to widzowie na pewno nie będą zawiedzeni, a drugi sezon osiągnie jeszcze większy sukces.

Pod koniec pierwszej części Sabrina zdecydowała się przyjąć czarny chrzest co oznacza, iż ciemne moce mają nad nią władzę. Jednak czarownica nie chce poświęcić całego dotychczasowego życia dla swojej nadprzyrodzonej spuścizny i będzie z tym walczyć. Druga część ma kręcić się głównie wokół miłosnego trójkąta jaki tworzy główna bohaterka, ale nie obędzie się także bez mnóstwa mrożących krew w żyłach kłopotów, jakie spotkają nie tylko Sabrinę, ale i mieszkańców Greendale.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Chilling Adventures Of Sabrina – oryginalna produkcja Netflixa z premierą już w październiku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.