pixel

Przeczytano:

Chilling Adventure of Sabrina sezon 2. – pojawił się nowy plakat

14 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix wydał nowy plakat promujący drugi sezon serialu opowiadającego o czarownicy Sabrinie, którego premiera już 5 kwietnia na wspomnianej platformie. Plakat opublikowany został na twitterze. Trzeba przyznać, że przyciąga uwagę i podsyca zainteresowanie trójkątem miłosnym w jaki wplątała się Sabrina.

Serial oparty jest na komiksie wydawnictwa Archie Comics. Śledzimy losy młodej czarownicy Sabriny i jej dwóch ciotek Zeldy i Hildy oraz grupy jej przyjaciół. Sabrina musi pogodzić swoje życie pomiędzy dwoma światami – ludzkim i magicznym, co wcale nie jest łatwe, a do tego dochodzą sprawy sercowe. W kontynuacji zobaczymy jak Sabrina odkrywa swoją najmroczniejszą stronę, to czy uda jej się poznać historię swojego pochodzenia oraz to jak radzi sobie z utrzymaniem relacji ze swoimi śmiertelnymi przyjaciółmi.

W roli głównej ponownie wystąpi Kiernan Shipka, która stworzyła bardzo ciekawą postać ciepło przyjętą zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków.

Pierwszy sezon zadebiutował w październiku zeszłego roku od razu zbierając dobre opinie i stając się hitem. Zdecydowano więc, że seria nie poprzestanie na zaplanowanych dwóch sezonach i złożono zamówienie na dwa kolejne, także z Sabriną nie prędko przyjdzie nam się rozstać.

Źródło: cbr

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również