Charmed, Legacies i inne nowości w jesiennej ramówce stacji the CW

j
}

Data: 23 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Chociaż niewielka stacja the CW anulowała produkcje takie jak The OriginalsLife Sentence czy Valor, zamówiła 5 nowych seriali. Sprawdź, co znalazło się w jesiennej ramówce.

Nowości the CW:

Charmed – remake Czarodziejek opowie o trzech siostrach, które po śmierci matki dowiadują się, że są czarownicami. Od tego czasu muszą toczyć walkę z nadnaturalnymi siłami. W serialu wystąpią: Sarah Jeffery, Melonie Diaz, Madeleine Mantock oraz Rupert Evans.

Legacies – spin-off Pamiętników wampirów skupi się na losach kolejnego pokolenia uczniów szkoły dla młodych i utalentowanych. Do niezwykłej placówki uczęszcza m. in. 17-letnia córka Klausa Mikaelsona, Hope i inni potomkowie wampirów, wilkołaków i czarownic.

Roswell, New Mexico – remake Roswell: W kręgu tajemnic przedstawia historię córki nielegalnych imigrantów, która wraca do rodzinnego miasta i dowiaduje się, że jej pierwsza miłość jest kosmitą, ukrywającym swoją tożsamość. W obsadzie znaleźli się m. in.: Jeanine Mason, Nathan Parsons oraz Tyler Blackburn.

In the Dark – serial o niewidomej kobiecie – jedynym świadku morderstwa. Gdy policja odrzuca jej zeznania, bohaterka postanawia samodzielnie odnaleźć mordercę.

All American – utalentowany futbolista przenosi się do szkoły średniej w Beverly Hills. Produkcja opowiadać będzie o kontraście między światami bogatych i biednych.

 

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron - nie powstanie jeden ze spin-offów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.