Chapelwaite – Epix ogłasza datę premiery serialu

}

Data: 1 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Epix ogłosiła datę premiery serialu Chapelwaite, opartego o krótkie opowiadanie Stephena Kinga Dola Jerusalem.

Serial zadebiutuje już 22 sierpnia tego roku. W głównej roli zobaczymy Adriena Brody oraz Emily Hampshire.

Akcja serialu osadzona została w latach 50 XX wieku. Podążymy śladami kapitana Charlesa Boone’a, w tej roli Brody, który po śmierci swojej żony na morzu wraz z trójką dzieci przenosi się do swojego rodzinnego miasteczka Preacher’s Corners w stanie Maine. Wkrótce jednak Charles będzie musiał zmierzyć się z podłą tajemnicą swojej rodziny i zawalczyć o to, aby położyć kres ciemności, która ród Boone nęka od pokoleń.

Hampshire zobaczymy w roli Rebecii Morgan. To ambitna młoda kobieta, która po latach wraca do domu, aby napisać artykuł dla pewnego prestiżowego magazynu. Pragnie zgłębić tajemnicę rodziny Boone. Zatrudnia się jako guwernantka rodziny. Uda jej się nie tylko napisać wspaniałą gotycką historię, ale i odkryć tajemnicę, która od lat nęka jej rodzinę.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Reprisal – Abigail Spencer poszukuje zemsty w nowym serialu od Hulu. Zobaczcie zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.