Channel Zero The Dream Door

Channel Zero – sezon 5. nie powstanie!

17 stycznia 2019 | Newsy

Stacja Syfy po 4 sezonach kasuje swoją produkcję jaką jest serial Channel Zero. Taką informacją podzielił się z widzami reżyser, Nick Antosca na swoim Instagramie.

W poście podziękował za współpracę swojej ekipie oraz fanom serialu, którzy napędzali kolejne sezony. Sugeruje także, że jego potencjał na straszne historie jeszcze się nie wyczerpał i ma nadzieję, że kiedyś uda mu się, je jeszcze opowiedzieć.

https://www.instagram.com/p/BsrTn5sgbGf/?utm_source=ig_embed

Channel Zero to serial będący antologią. Każda seria jest oddzielną całością, bez powiązań postaciowych i fabularnych. Ich fabuła bazuje na strasznych opowieściach. Sezon czwarty opierał się na creepypaście Charlotte Bywater pt. Ukryte drzwi i nosił podtytuł The Dream Door.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 9B – nowe zdjęcia z planu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy