Channel Zero: Dream Door – zwiastun 4. sezonu

25 września 2018 | Newsy

j

Niedoceniane połączenie horroru i kryminału, czyli Channel Zero: Dream Door, doczeka się 4. sezonu. Twórcy opublikowali zwiastun nowych odcinków.

Channel Zero to serial w formie antologii, który skupia się wokół różnego rodzaju strasznych historii i miejskich legend. Czwarta seria opowiadać będzie o tytułowych drzwiach – będą z nich wydostawać się wszelkie koszmary. Premiera 26 października.

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Picard odnowiony na 2. sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram