Castlevania – 2. sezon doczekał się własnego plakatu

31 sierpnia 2018 | Newsy

j

Przygotowywana przez Netflixa animacja Castlevania wkrótce otrzyma drugi sezon. Z tej okazji twórcy przygotowali plakat promujący nowe odcinki.

Krwawy serial oparty na kultowej serii gier wideo firmy Konami opowiada o zmaganiach Trevora Belmonta z hrabią Drakulą. Głosy postaciom użyczyli m.in. Graham McTavish i Richard Amitage.

Nowa seria odcinków zadebiutuje na Netflixie 26 października.

ZOBACZ TEŻ  Nowy początek? – Castlevania – recenzja 3. Sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram