Carnival Row – poznajcie głównych bohaterów na nowych teaserach serialu!

}

Data: 20 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Amazon coraz bardziej promuje swój nadchodzący serial fantasy Carnival Row. Na trwającym Comic Conie w San Diego produkcji poświęcony jest panel, na którym zaprezentowane zostały dwa teasery przybliżające nam postacie głównych bohaterów.

Pierwszy z nich ukazuje postać Vignette – wróżki, która przed wojną uciekła ze swojej ojczyzny i znalazła azyl w miasteczku Burgue. W roli Vignette – Cara Delevingne.

Na drugim teaserze widzimy detektywa Rycrofta (Orlando Bloom) przechadzającego się po miasteczku. Ukazana jest także wojna oraz moment jego spotkania z Vignette. Rycroft to pracownik miejscowej policji, który stara się rozwikłać zagadkę morderstw, do jakich zaczęło dochodzić w miasteczku. Pomagać mu będzie Vignette, z którą połączy go niebezpieczny romans.

https://www.instagram.com/p/B0Hoqv6llNo/

Źródło: comingsoon, instagram

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie odnowieni na 2. kolejne sezony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.