”Carnival Row” – jest pierwszy plakat, teaser i data premiery finałowego sezonu!

}

Data: 8 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Po latach oczekiwań nareszcie powrócimy do Burgue i poznamy dalsze losy niecodziennych kochanków – człowieka i wróżki w pełnym niebezpieczeństw i mitycznych stworzeń świecie. Amazon zaprezentował materiały promujące drugi sezon Carnival Row, który zakończy tą serię fantasy.

Jak wynika z opublikowanego plakatu i pierwszego teasera, finałowy sezon zadebiutuje 17 lutego 2023 roku. Składa się on z dziesięciu epizodów, których premiera po dwa co tydzień, aż do wielkiego finału 17 marca.

carnivalrow 314743997 484152360350236 9023913876235882877 n

Carnival Row to serial z gatunku fantasy noir, którego akcja dzieje się w wiktoriańskim mieście Burgue. Żyją w nim ludzie wraz z mitycznymi istotami, które uciekły przed wojną. Z czasem jednak między nacjami dochodzi do spięć i konfliktów, bowiem mieszkańcy miasteczka nie akceptują odmienności przybyszy. Kiedy odkryte zostaje pierwsze morderstwo sprawę bada detektyw Rycroft Philostrate, który wdaje się w niebezpieczny romans z jedną z uchodźczyń.

Fabuła drugiej serii nie jest jeszcze znana. Jak widać na materiałach miasto płonie. Domyślać więc możemy się, że wydarzenia z końcówki pierwszej serii doprowadziły do dość radykalnych zachowań mieszkańców Burgue.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  ''Detektyw Forst'' – powstaje kolejny serial opierający się o twórczość Remigiusza Mroza

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.