Carnival Row – Bloom i Delevingne na pierwszym plakacie i teaserze!

}

Data: 4 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Na trzy miesiące przed premierą do sieci trafiła pierwsza króciutka zapowiedź tego mrocznego serialu fantasy od Amazona. Widzimy na niej dwójkę głównych bohaterów, w których wcielają się Orlando Bloom oraz Cara Delevingne.

Akcja serialu rozgrywa się w neowiktoriańskim mieście, które jest jakby ostoją dla mitycznych stworów, bowiem tłumnie uciekają one do niego z ogarniętej wojną ojczyzny. Tym uchodźcom nie przychylni są mieszkańcy miasteczka i z biegiem czasu powstają coraz większe napięcia między nimi. Fabuła serialu skupia się na rozwiązywaniu morderstw, do których zaczęło dochodzić coraz częściej.

W roli detektywa Rycrofta Philostrate’a zobaczymy Orlando Blooma, a Delevingne wciela się w Vignette Stonemoss, wróżkę należącą do grupy uchodźców. Między tym dwojgiem dojdzie do romansu, który może zagrozić Rycroftowi podczas jednej z jego spraw, bowiem kobieta skrywa niebezpieczny sekret. Do obsady należą także David Gyasi jako Argeus, zamożny faun, Karla Crome jako wróżka-poetka, Indira Varma jako przywódczyni rodu władającego miastem oraz Tamzin Merchant jako kobieta, która chce wykorzystać Argeusa do odbudowania swojego upadłego rodu.

Carnival Row zadebiutuje już 30. sierpnia na platformie Amazon. Pierwszy sezon składał się będzie z 8. odcinków. Jego twórcami są Rene Echevarria, Paul McGuigan oraz Travis Beacham.

Wraz z teaserem w sieci pojawił się także plakat, który obejrzeć możecie poniżej.

carnival row poster
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Niania – serial powróci?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.