Carmen Sandiego sezon 3. – zobaczcie zapowiedź!

18 września 2020 | Newsy

Netflix opublikował oficjalny zwiastun promujący trzeci sezon przygodowego serialu animowanego Carmen Sandiego, opowiadającego o kultowej złodziejce.

Carmen Sandiego to była uczennica V.I.L.E. – akademii dla złodziejów, gdzie nabyła wszelkie niezbędne umiejętności, aby odnieść sukces jako przestępca. Nie wchodzi ona jednak na kryminalną drogę, a staje się współczesnym Robin Hoodem. Chroni cenne artefakty przed innymi członkami V.I.L.E. Publicznie postrzegana jest jako przestępca, ale sama teatralność i skala jej napadów czyni ją mistrzem oraz osobą nieuchwytną.

Tytułowej bohaterce głosu użycza Gina Rodriguez. Premiera nowych epizodów już 1 października 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dexter – pierwsza teaserowa zapowiedź 9. sezonu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram