Candy – obsadzono rolę Betty Gore i jej męża Alana

}

Data: 21 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Hulu powstaje limitowany serial Candy opowiadający o morderczyni z Teksasu Candy Montgomery. Do obsady produkcji dołączyli właśnie Melanie Lynskey i Pablo Schreiber.

Lynskey wcieli się w Betty Gore, a Schreiber sportretuje jej meża – Alana Gore, będącego inżynierem w Silicon Prairie. W Candy wcieli się Jessica Biel, która w tej roli zastąpiła niedawno Elisabeth Moss. Aktorka znana z serialu Opowieść podręcznej musiała zrezygnować z produkcji ze względu na konflikty w harmonogramie.

Serial Candy opowie historię morderczyni, która zabiła siekierą swoją przyjaciółkę Betty. Akcja rozegra się w 1980 roku. Candy z pozoru miała naprawdę dobre życie, wraz z mężem, Betty i Alanem należała do społeczności lokalnego kościoła. Wdała się jednak w romans z mężem Betty, a gdy ta dowiedziała się prawdy, Candy sięgnęła po siekierę…

Scenariusz pilotażowego odcinka serialu napisał Robin Veith, który pełni także funkcję producenta wykonawczego. Michael Uppendahl go wyreżyseruje.

Candy nie jest obecnie jedyną powstającą produkcją, która opowie o morderczyni z Teksasu. Dla HBO Max powstaje serial Love and Death, w którym to w główną rolę wcieli się Elizabeth Olsen.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Obsesja Eve odnowiona na 3. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.