w

Cameron Boyce – zmarł aktor Disneya, miał zaledwie 20 lat!

cnn

Nie żyje Cameron Boyce, młody aktor związany z Disneyem, któremu popularność przyniosła rola w serialu młodzieżowym Jessie. Informację o jego śmierci do wiadomości publicznej podała rodzina.

View this post on Instagram

@i_d

A post shared by Cameron Boyce (@thecameronboyce) on

Cameron odszedł w sobotę, 6 lipca w wieku zaledwie 20 lat. Jak się okazuje od dawna miał już kłopoty ze zdrowiem. Oficjalny komunikat opublikowany za pośrednictwem jego rzecznika brzmi: Boyce zmarł we śnie na skutek ataku będącego rezultatem jego stanu zdrowia, w związku z którym był poddawany leczeniu.

W oświadczeniu jest także wzruszający fragment mówiący o tym, że świat niewątpliwie został pozbawiony jednego ze swoich najjaśniejszych świateł, ale jego dusza będzie żyć dalej dzięki dobroci oraz współczuciu wszystkich, którzy go znali i kochali.

Cameron wystąpił także w serialu Taniec rządzi, Powodzenia, Charlie! Czy Austin i Ally. Był także aktorem filmowym. Już w wieku 9 lat zadebiutował w horrorze Lustra, a zaraz potem wystąpił w thrillerze Eagle Eye. W sierpniu miała wyjść trzecia część filmu Disneya Następcy, w którym Cameron grał jedną z głównych ról.

Źródło: CBS News

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Power sezon 6. – zobaczcie pierwszą zapowiedź finału tego gangsterskiego serialu!

blank

Porady różowej brygady sezon 4. – zobaczcie zapowiedź!