Cameron Boyce – zmarł aktor Disneya, miał zaledwie 20 lat!

}

Data: 8 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Nie żyje Cameron Boyce, młody aktor związany z Disneyem, któremu popularność przyniosła rola w serialu młodzieżowym Jessie. Informację o jego śmierci do wiadomości publicznej podała rodzina.

https://www.instagram.com/p/BzjZinJn86C/

Cameron odszedł w sobotę, 6 lipca w wieku zaledwie 20 lat. Jak się okazuje od dawna miał już kłopoty ze zdrowiem. Oficjalny komunikat opublikowany za pośrednictwem jego rzecznika brzmi: Boyce zmarł we śnie na skutek ataku będącego rezultatem jego stanu zdrowia, w związku z którym był poddawany leczeniu.

W oświadczeniu jest także wzruszający fragment mówiący o tym, że świat niewątpliwie został pozbawiony jednego ze swoich najjaśniejszych świateł, ale jego dusza będzie żyć dalej dzięki dobroci oraz współczuciu wszystkich, którzy go znali i kochali.

Cameron wystąpił także w serialu Taniec rządzi, Powodzenia, Charlie! Czy Austin i Ally. Był także aktorem filmowym. Już w wieku 9 lat zadebiutował w horrorze Lustra, a zaraz potem wystąpił w thrillerze Eagle Eye. W sierpniu miała wyjść trzecia część filmu Disneya Następcy, w którym Cameron grał jedną z głównych ról.

Źródło: CBS News

ZOBACZ TEŻ  Firefly Lane – nowy serial Netflixa na podstawie powieści Kristin Hannah

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.