Byle do dzwonka – nadchodzi reboot kutlowego serialu lat 90, zobaczcie zwiastun

}

Data: 28 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Peacock opublikował pełny zwiastun nadchodzącego rebootu młodzieżowego serialu Byle do dzwonka emitowanego w latach 1989-1993.

Do swoich ról sprzed lat powracają Mark-Paul Gosselaar i Tiffani Thiessen. Wcielą się odpowiednio w gubernatora Zacka Morrisa i pierwszą Damę Kalifornii Kelly Kapowski-Morris. Również Elizabeth Berkley i Mario Lopez ponownie sportretują Jessie i Slatera. Jeśli chodzi o nową obsadę to w reboocie pojawią się Dexter Darden, Josie Totah, Haskiri Velazquez, Mitchell Hoog, Alycia Pascaual-Pena i Belmont Cameli. Za produkcję i scenariusz odpowiada Tracey Wigfield.

Zack zamyka zbyt wiele liceów o niskich dochodach czym naraża się swojej społeczności. Aby naprawić nastroje społeczne proponuje wysłanie poszkodowanych uczniów do najlepszych szkół w całym stanie, w tym do Bayside High. Napływ nowych uczniów daje uprzywilejowanym dzieciom z Bayside bardzo potrzebną im dawkę rzeczywistości, co będzie skutować wieloma zabawnymi sytuacjami.

Premiera serialu już 25 listopada 2020 roku.

Źródło: TVLine

ZOBACZ TEŻ  Czarnobyl - oficjalny zwiastun miniserialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.