Byle do dzwonka – nadchodzi reboot kutlowego serialu lat 90, zobaczcie zwiastun

28 października 2020 | Newsy

Peacock opublikował pełny zwiastun nadchodzącego rebootu młodzieżowego serialu Byle do dzwonka emitowanego w latach 1989-1993.

Do swoich ról sprzed lat powracają Mark-Paul Gosselaar i Tiffani Thiessen. Wcielą się odpowiednio w gubernatora Zacka Morrisa i pierwszą Damę Kalifornii Kelly Kapowski-Morris. Również Elizabeth Berkley i Mario Lopez ponownie sportretują Jessie i Slatera. Jeśli chodzi o nową obsadę to w reboocie pojawią się Dexter Darden, Josie Totah, Haskiri Velazquez, Mitchell Hoog, Alycia Pascaual-Pena i Belmont Cameli. Za produkcję i scenariusz odpowiada Tracey Wigfield.

Zack zamyka zbyt wiele liceów o niskich dochodach czym naraża się swojej społeczności. Aby naprawić nastroje społeczne proponuje wysłanie poszkodowanych uczniów do najlepszych szkół w całym stanie, w tym do Bayside High. Napływ nowych uczniów daje uprzywilejowanym dzieciom z Bayside bardzo potrzebną im dawkę rzeczywistości, co będzie skutować wieloma zabawnymi sytuacjami.

Premiera serialu już 25 listopada 2020 roku.

Źródło: TVLine

ZOBACZ TEŻ  Czarnobyl - oficjalny zwiastun miniserialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy