Bunt! – nowy serial codzienny TVN z Janem Wieczorkowskim w roli głównej

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Na początku przyszłego roku na antenie stacji TVN i w serwisie Player.pl zadebiutować ma nowy codzienny serial pt. Bunt!. W głównej roli Jan Wieczorkowski.

Akcja serialu dzieje się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, w którym apodyktyczna dyrektorka systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które ograniczają prawa młodzieży i poniżają ją. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt. Strajk eskaluje – sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka Tomasz Wilk.

Bunt! to totalne zderzenie młodości z 'dziadersami’, 'boomerami’, a zwłaszcza z systemem. – opowiada o serialu jego producentka wykonawcza Marta Fujak

Serialowych „boomerów” grają: Jan Wieczorkowski (Tomasz Wilk), Monika Buchowiec (Agata Gawron), Magdalena Turczeniewicz (Anna Krajewska), Antoni Milancej (Bartek Krajewski), Bartosz Picher (Radek Jurgowicz), Lidia Sadowa (Małgosia Jurgowicz), Krzysztof Piątkowski („Winetu”), Marta Mazurek (Kaśka Biela), Weronika Asińska (Monika Zawada) i Paweł Dobek („Ciepły”).

W role „młodych” wcielają się: Natalia Jędruś (Róża), Maciej Kucharski (Kajetan), Ola Grabowska (Majka), Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska („Lolita”), Iga Górecka (Zośka), Maciej Kosiacki („Jajko”), Jakub Pruski („Hakier”), Aleksander Kaleta („Bolo”) i Maciej Kobiela („Gruby”).

Zdjęcia do serialu wystartowały w sierpniu. Scenariusz oparty na oryginalnym pomyśle TVN napisali Maciej Kazula i Beata Halastra.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Pierwsze zdjęcia He-Mana z andchodzącej animacji Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.