BrzydUla – wielki powrót! Zobaczcie zapowiedź!

}

Data: 28 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Powrót serialu BrzydUla to jeden z najbardziej oczekiwanych comebacków tego roku. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

Ulubionych bohaterów spotkamy dekadę po wielkim finale. Ula jest starsza, bardziej doświadczona, ma męża i dzieci. Teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za rodzinę. W tym samym czasie Marek próbuje za wszelką cenę pokazać światu, że sam doskonale radzi sobie w zarządzaniu F&D. Nagle na jego drodze staje Violetta – królowa skarpet frotte.

Ula powraca do pracy, gdzie spotyka dawnych znajomych, są też nowi bohaterowie – Bożenka niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra kuzynka Maćka, Adam król finansów i duet projektantów – Sławo & Miro. Początkowo czuje się zagubiona, znowu musi odnaleźć swoje miejsce w firmie, jednak tym razem wie ile jest warta i ma przekonanie, że wszystko z pewnością się jakoś ułoży.

BrzydUla powraca do TVN7 od 5 października br. Emitowana będzie o godzinie 20:00. W TVN będą bloki powtórkowe. Serial dostępny będzie także w Player.pl

Źródło:

ZOBACZ TEŻ  The Haunting of Bly Manor – zobaczcie pierwszy plakat i zdjęcia z planu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.