w

BrzydUla – wielki powrót! Zobaczcie zapowiedź!

bez tytulu 12
yt

Powrót serialu BrzydUla to jeden z najbardziej oczekiwanych comebacków tego roku. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

Ulubionych bohaterów spotkamy dekadę po wielkim finale. Ula jest starsza, bardziej doświadczona, ma męża i dzieci. Teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za rodzinę. W tym samym czasie Marek próbuje za wszelką cenę pokazać światu, że sam doskonale radzi sobie w zarządzaniu F&D. Nagle na jego drodze staje Violetta – królowa skarpet frotte.

Ula powraca do pracy, gdzie spotyka dawnych znajomych, są też nowi bohaterowie – Bożenka niezbyt atrakcyjna, ale piekielnie bystra kuzynka Maćka, Adam król finansów i duet projektantów – Sławo & Miro. Początkowo czuje się zagubiona, znowu musi odnaleźć swoje miejsce w firmie, jednak tym razem wie ile jest warta i ma przekonanie, że wszystko z pewnością się jakoś ułoży.

BrzydUla powraca do TVN7 od 5 października br. Emitowana będzie o godzinie 20:00. W TVN będą bloki powtórkowe. Serial dostępny będzie także w Player.pl

Źródło:

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

qg 104 stills 07 00140757r

Gambit królowej – pierwsza zapowiedź serialu Netflixa z Marcinem Dorocińskim

resident evil 3 recenzja

Resident Evil doczeka się swojego serialu! Odpowie za niego Netflix!