BrzydUla – postać Pshemko nie powróci, wiemy kto zastąpi Jacka Braciaka!

}

Data: 23 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo trwają zdjęcia do kontynuacji popularnego ponad dekadę temu serialu BrzydUla. W obsadzie powraca większość głównych bohaterów, jednak jednego z nich zabraknie. To Jacek Braciak, który genialne sportretował postać ekscentrycznego projektanta.

Aktor skupia się aktualnie na innych projektach i nie był zainteresowany ponownym udziałem w serialu. Zastąpi go para nowych projektantów, w których wcielą się Rafał Mohr – Miro i Piotr Rogucki – Sławo.

Miro i Sławo są jak ogień i woda. Pierwszy z nich to spokojny, melancholijny i wredny malkontent, kocha czerń i stonowane kolory. Z kolei Sławo to nerwowy i szybko wybuchający choleryk. Jest bystry i bardzo uszczypliwy. Uwielbia się wyróżniać, przeważnie obwieszając się złotem i ubierając w jaskrawe kolory.

3214a5c7 bd0d 4327 bc34 a8d0ff7d2aac
tvn
15593567 8c41 4727 ad44 bb88af7b0f3b
tvn

Ulubionych bohaterów spotkamy dekadę po wielkim finale. Ula jest starsza, bardziej doświadczona, ma męża i dzieci. Teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za rodzinę. W tym samym czasie Marek próbuje za wszelką cenę pokazać światu, że sam doskonale radzi sobie w zarządzaniu F&D. Nagle na jego drodze staje Violetta – królowa skarpet frotte.

BrzydUla z nowymi odcinkami zadebiutuje już jesienią br. na antenie TVN i w serwisie Player.pl.

Źródło: tvn, światseriali

ZOBACZ TEŻ  Marvel's Runaways sezon 3. - zobaczcie teaser i poznajcie datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.