BrzydUla – Julia Kamińska powraca do roli, będą nowe odcinki popularnego serialu!

}

Data: 7 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Czas powrotów nadchodzi. Po serialu Usta Usta przyszedł teraz czas na BrzydUlę. Jak donosi stacja TVN zdjęcia do kontynuacji tego serialu rozpocząć mają się jeszcze w tym miesiącu.

BrzydUla emitowana była w latach 2008-2009. Nawet po dekadzie jest to jeden z popularniejszych seriali stacji TVN, o czym świadczą wyniki oglądalności jego powtórek. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się pokazać dalsze losy Uli Cieplak, w którą ponownie wcieli się Julia Kamińska.

Za produkcję odpowiadać ma firma FremantleMedia Polska. Dalsze losy tytułowej postaci stacja planuje rozłożyć na aż 180 odcinków. W obsadzie oprócz Kamińskiej powrócą Filip Bobek, Maja Hirsch, Małgorzata Socha, Marek Włodarczyk, Łukasz Simlat, Łukasz Garlicki oraz Krzysztof Czeczot. Z nowych twarzy pojawią się Karol Pochecia, Marcin Rogacewicz i Magdalena Koleśnik. Autorem scenariusza kontynuacji został Piotr Jasek.

Ulubionych bohaterów spotkamy dekadę po wielkim finale. Ula jest starsza, bardziej doświadczona, ma męża i dzieci. Teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za rodzinę. W tym samym czasie Marek próbuje za wszelką cenę pokazać światu, że sam doskonale radzi sobie w zarządzaniu F&D. Nagle na jego drodze staje Violetta – królowa skarpet frotte.

BrzydUla z nowymi odcinkami zadebiutuje już jesienią br. na antenie TVN i w serwisie Player.pl.

Źródło: tvn

ZOBACZ TEŻ  New York Comic Con: The Walking Dead, The Expanse, Snowpiercer i inne produkcje. Są nowe informacje i zapowiedzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.