w

BrzydUla – Julia Kamińska powraca do roli, będą nowe odcinki popularnego serialu!

zgf6ds ketdku
tvn

Czas powrotów nadchodzi. Po serialu Usta Usta przyszedł teraz czas na BrzydUlę. Jak donosi stacja TVN zdjęcia do kontynuacji tego serialu rozpocząć mają się jeszcze w tym miesiącu.

BrzydUla emitowana była w latach 2008-2009. Nawet po dekadzie jest to jeden z popularniejszych seriali stacji TVN, o czym świadczą wyniki oglądalności jego powtórek. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się pokazać dalsze losy Uli Cieplak, w którą ponownie wcieli się Julia Kamińska.

Za produkcję odpowiadać ma firma FremantleMedia Polska. Dalsze losy tytułowej postaci stacja planuje rozłożyć na aż 180 odcinków. W obsadzie oprócz Kamińskiej powrócą Filip Bobek, Maja Hirsch, Małgorzata Socha, Marek Włodarczyk, Łukasz Simlat, Łukasz Garlicki oraz Krzysztof Czeczot. Z nowych twarzy pojawią się Karol Pochecia, Marcin Rogacewicz i Magdalena Koleśnik. Autorem scenariusza kontynuacji został Piotr Jasek.

Ulubionych bohaterów spotkamy dekadę po wielkim finale. Ula jest starsza, bardziej doświadczona, ma męża i dzieci. Teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za rodzinę. W tym samym czasie Marek próbuje za wszelką cenę pokazać światu, że sam doskonale radzi sobie w zarządzaniu F&D. Nagle na jego drodze staje Violetta – królowa skarpet frotte.

BrzydUla z nowymi odcinkami zadebiutuje już jesienią br. na antenie TVN i w serwisie Player.pl.

Źródło: tvn

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

unnamed

Zakochani po uszy powracają z 4. sezonem

gomorra

Gomorra trafi do TVP Kultura