Brooklyn Nine-Nine – 6. sezon będzie dłuższy niż planowano

8 września 2018 | Newsy

j

Dotychczasowe pięć sezonów Brooklyn Nine-Nine, które przygotowane były przez FOX, liczyły sobie ponad 20 odcinków. Dlatego wielu fanów zasmuciło się, kiedy po przejęciu praw do marki przez NBC ogłoszono, że kolejna seria trwać będzie jedynie 13 epizodów.

Wczoraj włodarze stacji podzielili się ze światem dobrymi wieściami. Dodatkowo zamówiono od twórców kolejne 5 odcinków, co oznacza, że sezon 6. wydłużony został do 18.

Prawdziwą gratką dla fanów serialu komediowego będzie z pewnością wywiad, jakiego udzielił portalowi Collider Andy Samberg. Dzieli się on z serwisem kilkoma smaczkami oraz zdradza swoje przeczucia co do przyszłości Brooklyn Nine-Nine. Wywiad przeczytacie TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn 9-9 – serial powróci z 7. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram