Bridgertonowie – teaser 2. sezonu

}

Data: 15 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił oficjalny teaser oczekiwanego 2. sezonu serialu Bridgertonowie. Jeśli tęskniliście za Lady Whistledown to powróci ona wraz z nowym sezonem już w marcu tego roku.

Serial inspirowany jest bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn. Druga seria opiera się na książce zatytułowanej The Viscount Who Loved Me, która koncentruje się na poszukiwaniu odpowiedniej partnerki dla Anthony’ego Bridgertona, w którego wciela się Jonathan Bailey.

Anthony ma niemożliwe do spełnienia wymogi od swojej przyszłej kandydatki na żonę, dlatego poszukiwania jej kończą się fiaskiem. Do czasu. Gdy z Indii przyjeżdżają Kate i jej młodsza siostra Edwina, Anthony pragnie zdobyć drugą kobietę. Kate odkrywa jednak jego prawdziwe intencje. Mężczyźnie wcale nie zależy na prawdziwej miłości, a utrzymaniu rodzinnego nazwiska. Kate postanawia więc nie dopuścić do związku Edwiny i Anthony’ego. Jednak próby te coraz bardziej ją samą zbliżają do mężczyzny, co dość mocno komplikuje sprawy. Featheringtonowie witają nowego spadkobiercę swojej posiadłości, Penelope zaś nadal bryluje zachowując dla siebie swój największy sekret.

W roli Kate aktorka znana z Sex Education – Simone Ashley. W obsadzie 2. sezonu powracają Phoebe Dynevor, Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell. Dołączają do nich: Shelley Conn, Calam Lynch, Charithra Chandran, and Rupert Young i Rupert Evans.

Premiera nowych odcinków serialu Bridgertonowie już 25 marca 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Przeklęta – recenzja 1. sezonu – Legenda w nie tak nowym wydaniu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.