Bridgertonowie – serial otrzyma spin-off, który opowie o losach młodej królowej Charlotte

}

Data: 15 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Bridgertonowie to produkcja studia Shondy Rhimes, która na platformie Netflix zadebiutowała pod koniec ubiegłego roku. Okazała się wielkim hitem serwisu i otrzymała odnowienie na trzy kolejne sezony. To jednak nie wszystko. Platforma odcina kupony od kury znoszącej złote jajka i już pracuje nad projektem spin-offu, którego fabuła skupi się na pochodzeniu i losach królowej Charlotte.

Poznamy szczegóły z młodości królowej oraz jej życie miłosne. W spin-offie pojawią się także postaci Violet Bridgerton i Lady Danbury. Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju i nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Nie wiadomo także kto wcieli się w główne bohaterki. Z uwagi na to, iż spin-off skupi się na ich przeszłości to raczej do swoich ról nie powrócą Goldy Rosheuvel. Ruth Gemmell oraz Adjoy Andoh.

Serial Bridgertonowie inspirowany jest bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn. Nie pojawiła się w nich jednak postać Charlotte. Wykreowano ją na potrzeby serialu Netflixa.

Źródło: Digital Spy

ZOBACZ TEŻ  Recenzja serialu Bridgertonowie, czyli piękne kostiumy, intrygi i miłość

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.