Bridgertonowie – pierwsza zapowiedź 2. sezonu produkcji Shondaland

}

Data: 26 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Kolejny sezon skandali towarzyskich czas zacząć. Zobaczcie pierwszą zapowiedź drugiego sezonu serialu Bridgertonowie, za którą odpowiada Shondaland. Premiera już w 2022 roku.

Serial inspirowany jest bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn. Druga seria oprze się na książce zatytułowej The Viscount Who Loved Me, która koncentruje się na poszukiwaniu odpowiedniej partnerki dla Anthony’ego Bridgertona.

Drugi sezon wprowadzi nową rolę kobiecą. Simone Ashley wcieli się w Kate Sharmę, ukochaną Anthony’ego. To właśnie tą dwójkę możemy zobaczyć na poniższej zapowiedzi.

Akcja serialu Bridgertonowie rozgrywa się w Londynie w czasach regencji. Poznajemy bogate, pełne przepychu i romansu życie kobiet i mężczyzn z londyńskiej elity. Wszystko to opowiedziane zostaje z poziomu losów potężnej rodziny Bridgertonów.

Serial Bridgertonowie to wielki hit Netflixa. Platforma już dała produkcji zielone światło na realizację trzeciego i czwartego sezonu.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Boys – będzie 2. sezon serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.