Bridgertonowie – ​​Regé-Jean Page nie powróci do roli księcia

6 kwietnia 2021 | Newsy

Niestety drugi sezon serialu Bridgertonowie nie zapowiada się już tak interesująco. Do swojej roli nie powróci aktor, który wcielał się w role księcia Simona Basseta.

Aktor nie podał powodów takiej decyzji, jednak jak sam zapewnia intryg w nowej serii nie zabraknie.

Do roli powróci jednak Phoebe Dynevor, która wciela się w Daphne, miłość księcia Hastings. Jak czytamy w poniższym liście pozostanie ona oddaną żoną i siostrą, pomagając swojemu bratu w nadchodzący, sezonie towarzyskim. Zaintrygowani?

Serial Bridgertonowie zadebiutował pod koniec ubiegłego roku stając się wielkim hitem Netflixa. W pierwszym miesiącu obejrzano go w aż 82 mln domów. Jego fabuła opiera się na książkach Julii Quinn.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dead to Me – powstanie 2. sezon serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram