Bracia – nowy serial Polsatu w gwiazdorskiej obsadzie

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Polsat szykuje nowy serial, który będzie przewrotną historią o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Na początku listopada ruszyły zdjęcia do produkcji Bracia w reżyserii Macieja Migasa. W rolach głównych: Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki.

Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (Antoni Królikowski) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety.

Bracia to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własną drogę do tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek: Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Natalia Rybicka, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana, ale możliwe, iż produkcja pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu.

Źródło: Polsat


ZOBACZ TEŻ  Obi-Wan Kenobi otrzyma własny serial! Wiadomo także kto zagra głównego bohatera!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.