w

BoJack Horseman sezon 6. – zwiastun finału słynnej animacji!

BoJack Horseman
netflix

BoJack Horseman to popularna animacja Netflixa stworzona przez Raphaela Boba-Waksberga. Serial zbliża się właśnie do swojego wielkiego finału, bowiem sezon szósty zakończy całą historię, co potwierdzone zostało właśnie przez platformę. Zobaczcie zapowiedź!

Produkcja ta przeznaczona jest dla dorosłych. Opowiada ona o antropomorficznym bohaterze, człowieku koniu, który po wielkiej popularności w latach 90., jaką zdobył w sitcomie Rozbrykani, stoczył się na samo dno. Ostatkiem sił próbuje ratować swoją karierę, co wpędza go w wiele tragikomicznych sytuacji.

Ostatni sezon BoJacka Horsemana zadebiutuje 25 października. Zostanie on podzielony na dwie części. Część druga swoją premierę odbędzie 31 stycznia. Na polskim Netflixie dostępne są wszystkie dotychczasowe sezony produkcji.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

image processing20190925 8942 shwm1n

Serial Wojna światów prosto na Halloween na antenie FOX!

deborah chow 800x480

Obi-Wan Kenobi – wiemy kto wyreżyseruje serial!