Bodyguard – będzie 2. sezon?

20 listopada 2018 | Newsy

j

Mimo pewnych bolączek serial BBC Bodyguard ze znanym z Gry o tron Richardem Maddenem został ciepło przyjętych przez widzów i krytyków. Dlatego nikogo nie powinny dziwić nieśmiałe próby zorganizowania prac na kontynuacją.

Według niepotwierdzonych plotek twórca serialu, Jed Mercurio, jest w trakcie rozmów z BBC. Największą niewiadomą pozostaje jednak dostępność największej gwiazdy serialu. Richard Madden jest teraz rozchwytywany przez reżyserów i producentów.

Sam zainteresowany przyznał w jednym z wywiadów, że nigdy nie rozmawiano z nim o drugim sezonie Bodyguarda. Pierwszy sezon od początku miał stanowić pewną zamkniętą całość. Aktor stwierdził jednak, że jest ciekaw co też Jed Mercurio może wymyślić dla jego bohatera.

ZOBACZ TEŻ  Nancy Drew – zwiastun 3. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram