Blade Runner 2099 oficjalnie zamówiony!

}

Data: 15 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Blade Runner 2099 dojdzie jednak do skutku! Projekt ten będzie serialową kontynuacją filmów Łowca androidów i Blade Runner 2049. Produkcja powstanie dla serwisu Amazon Prime Video, a pieczę nad nią sprawować będzie sam Ridley Scott.

Jedyne co na ten czas wiadomo o fabule serialu jest to, iż jego akcja rozgrywać ma się pół wieku po wydarzeniach z filmu Blade Runner 2049.

Film Łowca androidów zadebiutował w 1982 roku. Jego akcja rozgrywała się w czasach nam teraz współczesnych, bo w 2019 roku. Rick Deckard jako członek specjalnego oddziału policji tropi i eliminuje replikantów – istoty stworzone za pomocą biotechnologii do wykonywania niebezpiecznych zadań. Produkcja ta stała się klasykiem. Po 35 latach doczekała się kontynuacji zatytułowanej Blade Runner 2049.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Lost Island – powstanie nowy serial grozy od Studia71

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.