”Black Rabbit” – Jason Bateman i Jude Law w obsadzie nowego serialu Netflix

}

Data: 28 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix złożył zamówienie na pełny sezon limitowanego serialu Black Rabbit. W jego obsadzie dwa wielkie hollywoodzkie nazwiska – Jason Bateman i Jude Law.

Obaj panowie na planie Black Rabbit spotkają się po raz pierwszy, do tej pory nie współpracowali przy jednym projekcie. Oprócz pojawienia się na ekranie Bateman i Law otrzymali także funkcję producentów wykonawczych. Pierwszy z nich zaś dodatkowo stanie jeszcze za kamerą.

Niestety, ale nie zdradzono żadnych fabularnych szczegółów odnośnie Black Rabbita. Nie wiadomo również w jakie postacie wcielą się aktorzy. Wiemy jedynie, iż serial oparty będzie na oryginalnym pomyśle i należeć ma do gatunku dramatu.

Dla Batemana występ w Black Rabbit będzie kolejną dużą współpracą z Netflix. Dotychczas mogliśmy podziwiać go w serialu Ozark.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Candy – obsadzono rolę Betty Gore i jej męża Alana

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.