Black Monday – powstanie 2.sezon!

30 kwietnia 2019 | Newsy

Black Monday to nowy serial stacji Showtime, którego pierwszy sezon zdobył na tyle wysoką oglądalność, że stacja zdecydowała się na jego kontynuację. Jednak na nowe epizody przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku.

To serial komediowy nawiązujący do dnia 19 października 1987 roku, kiedy to na giełdzie Wall Street doszło do największego jak do tej pory krachu. Twórcy próbują pokazać nam kto był za niego odpowiedzialny.

Twórcami serialu są Jordan Cahan i David Caspe, a za produkcję odpowiadają Don Cheadle, Seth Rogen i Evan Goldberg. Cheadle występuje także w głównej roli, wraz z Reginą Hall, Paulem Scheer i Andrew Rannellsem.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Teoria wielkiego podrywu - w ostatnim sezonie pojawi się Młody Sheldon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram