w

Black Mirror stanie się filmem?

blackmirror
źródło: Netflix

Serial niespodziewanie powraca z 5. sezonem, ale to nie koniec niespodzianek dla fanów. Ta seria będzie inna.

Twórcy zdecydowali zaskoczyć widzów i prawdopodobnie jutro na Netflixie odbędzie się premiera nowego sezonu Czarnego Lustra. Jednak pierwszy epizod będzie pełnometrażowym filmem noszącym tytuł Bandersnatch. Tak nazywał się fikcyjny potwór, który pojawił się w książce Po drugiej stronie lustra autorstwa Lewisa Carolla oraz w filmie Alicja w krainie czarów Tima Burtona.

To jednak nie wszystko. Producenci szykują coś naprawdę nowego, a mianowicie odcinek interaktywny, w którym to sami widzowie będą mogli zdecydować o zakończeniu danego epizodu. Nie wiadomo na razie któremu odcinkowi przypadnie ten zaszczyt. Jest to dość ciekawe i nowatorskie rozwiązanie, które przy współczesnym przesyceniu mogłoby się przyjąć. Jak myślicie?

Serial ten emitowany jest od 2011 roku i stał się prawdziwym fenomenem, którego forma wcale się nie zmieniła, dalej trzyma w napięciu i roztacza przed nami przerażająco realną wizję świata przyszłości.

Źródło: lrmonline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chyłka: zaginięcie

Chyłka: Zaginięcie – recenzja trzech pierwszych odcinków

One Punch Man

One-Punch Man na zwiastunie 2. sezonu