Black Mirror stanie się filmem?

}

Data: 27 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Serial niespodziewanie powraca z 5. sezonem, ale to nie koniec niespodzianek dla fanów. Ta seria będzie inna.

Twórcy zdecydowali zaskoczyć widzów i prawdopodobnie jutro na Netflixie odbędzie się premiera nowego sezonu Czarnego Lustra. Jednak pierwszy epizod będzie pełnometrażowym filmem noszącym tytuł Bandersnatch. Tak nazywał się fikcyjny potwór, który pojawił się w książce Po drugiej stronie lustra autorstwa Lewisa Carolla oraz w filmie Alicja w krainie czarów Tima Burtona.

To jednak nie wszystko. Producenci szykują coś naprawdę nowego, a mianowicie odcinek interaktywny, w którym to sami widzowie będą mogli zdecydować o zakończeniu danego epizodu. Nie wiadomo na razie któremu odcinkowi przypadnie ten zaszczyt. Jest to dość ciekawe i nowatorskie rozwiązanie, które przy współczesnym przesyceniu mogłoby się przyjąć. Jak myślicie?

Serial ten emitowany jest od 2011 roku i stał się prawdziwym fenomenem, którego forma wcale się nie zmieniła, dalej trzyma w napięciu i roztacza przed nami przerażająco realną wizję świata przyszłości.

Źródło: lrmonline

ZOBACZ TEŻ  Epidemia: Wielka zaraza w Londynie – nowa, dokumentalna seria na kanale Polsat Viasat History

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.